05.02.2019

Roadshow Suzuki Jimny

W salonach Suzuki w całej Polsce odbywa się cykl pokazów premierowych Nowego Jimny. Roadshow to doskonała okazja, aby poznać zalety nowego modelu, a także różne rodzaje napędów 4x4 ALLGRIP dostępne w crossoverach i SUV-ach Suzuki. Dla uczestników pokazów przygotowano specjalną ofertę promocyjną na wszystkie modele z gamy japońskiej marki.

Pierwsze pokazy z cyklu Roadshow odbyły się 1 lutego 2019 r. w Katowicach i Lublinie, aby następnie zagościć we wszystkich salonach marki Suzuki. Premierowe prezentacje nowego Jimny cieszą się ogromną popularnością pośród klientów zainteresowanych małym samochodem terenowym z napędem na 4 koła. Podczas pokazów, które prowadzą znani i cenieni dziennikarze motoryzacyjni, odwiedzający mają również okazję zapoznać się rozwiązaniami Suzuki w zakresie napędu na 4x4 ALLGRIP, który jest dostępny również w modelach Ignis, SX4 S-Cross oraz Vitara.

ALLGRIP Auto, dostępny w modelu Ignis, zapewnia kierowcy spokój w codziennej jeździe, zwłaszcza na śliskich drogach lub zaśnieżonych trasach. W momencie uślizgu kół przedniej osi moment obrotowy jest automatycznie przekazywany na koła tylne.

W napędzie ALLGRIP Select oferowanym w SX4 S-Cross i Vitarze kierowca ma możliwość wyboru jednego z czterech trybów jazdy: auto, sport, snow oraz lock. System ALLGRIP Select, bazując na danych takich jak stopień otwarcia przepustnicy, kąt skrętu kierownicy i prędkości obrotowe kół, pozwala na „przewidywanie” zachowania auta i wyprzedzanie możliwości powstania poślizgu. Komputer analizując dane, przydziela moment obrotowy na tylne koła, zanim dojdzie do utraty przyczepności.

ALLGRIP PRO to system zapewniający wysoką sprawność off-roadową dla profesjonalistów i kierowców szukających wrażeń poza utartymi szlakami. Oferuje 3 tryby pracy wybierane za pomocą dźwigni: 2H, 4H oraz 4L. W trybie 2H napęd jest dostarczany na tylną oś. Podczas jazdy na ośnieżonej lub śliskiej nawierzchni zalecany jest tryb 4H, w którym napęd jest przekazywany na obie osie. Do jazdy w najtrudniejszym terenie można wykorzystać tryb 4L z przełożeniem redukcyjnym.

Na wszystkich klientów odwiedzających salony Suzuki w wyjątkowy wieczór pokazu Roadshow czekają atrakcyjne występy, ciekawe prezentacje oraz specjalna oferta na zakup nowego samochodu z gamy Suzuki.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w pokazach mogą się zapisywać na stronie: https://suzuki.pl/auto/samochody/Nowy-Jimny

1 IMG_1196.jpg 1 IMG_1201.jpg 1 IMG_1290.jpg 1 IMG_1307.jpg 1 IMG_1350.jpg 1 IMG_1381.jpg 1 IMG_1382-2.jpg 1 IMG_1436.jpg 1 IMG_1448.jpg 1 IMG_1465.jpg 1 IMG_1476.jpg 1 IMG_1488.jpg 1 IMG_1514.jpg
06.03.2026

Silniki DF20A w limitowanej serii "historycznej"

W sieci dilerów marine Suzuki można zamówić wyjątkowy silnik zaburtowy z tzw. serii limitowanej.

Dowiedz się więcej
05.03.2026

Suzuki partnerem święta branży modowej

27. gala rozdania nagród Doskonałość Mody magazynu Twój Styl była okazją do zaprezentowania samochodu Suzuki Swift oraz motocykla Suzuki Hayabusa.

Dowiedz się więcej
04.03.2026

„Suzuki makes it”, czyli historia kultowych motocykli w okolicznościowym albumie

Specjalnie z myślą o klientach oraz fanach marki Suzuki przygotowaliśmy wydawnictwo podsumowujące historię motocykli marki z Hamamatsu.

Dowiedz się więcej
17.02.2026

Sesja fotograficzna Anety Rygielskiej dla magazynu kobiecego PANI

Aneta Rygielska, wicemistrzyni świata World Boxing 2025, wzięła udział w specjalnej sesji fotograficznej zorganizowanej przez Suzuki Motor Poland.

Dowiedz się więcej