O firmie

Firma nosząca obecnie nazwę AUTO BROKER powstała w 1993 roku w celu sprzedaży samochodów Peugeot 405 montowanych w Fabryce Samochodów (FS) w Lublinie. Łącznie w okresie 1993 - 1996 sprzedano ponad 1000 samochodów Peugeot.

W 1996 roku powstała spółka z ograniczoną odpowiedzialnością „SALON - D.U." z myślą o sprzedaży samochodów produkowanych przez Daewoo Motor Polska w Lublinie i Daewoo – FSO w Warszawie, części zamiennych oraz świadczenia usług serwisowych. W latach 1996 – 2003 sprzedano blisko 9000 samochodów osobowych DAEWOO i dostawczych LUBLIN.

W 2004 roku firma zmieniła nazwę na AUTO BROKER Sp. z o.o. W tym samym roku 2004 spółka uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 : 2000.

AUTO BROKER jest Autoryzowanym Dealerem Suzuki od 2004 roku. Obiekty spółki tworzą salon sprzedaży samochodów, sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami, autoryzowana stacja obsługi, nowoczesna stacja kontroli pojazdów do 3,5T, lakiernia oraz blacharnia wyposażona w najnowocześniejsze urządzenie do pomiarów geometrii i naprawy nadwozi samochodów wszystkich marek GENESIS.

Dzięki doświadczeniu oraz systematycznym inwestowaniu w podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, firma Auto Broker może pochwalić się licznymi nagrodami jakie zdobywa sprzedając nowe pojazdy Suzuki.
Fundamentem do osiągnięcia powyższych sukcesów jest zaufanie jakim jesteśmy obdarowani przez naszych Klientów – DZIĘKUJEMY.