27.03.2023

Kończymy Suzuki Moto Roadshow i... zapraszamy po nowe motocykle!

W marcu w salonach z motocyklami w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i w Tychach zaprezentowaliśmy dwa nowe Suzuki – GSX-8S oraz V-Strom 800DE. Chętni mogli obejrzeć z bliska nowości z targów EICMA, a także zapisać się na jazdy testowe. Sprzedaż premierowych motocykli już się rozpoczęła, a ich dostawy planujemy już za kilka tygodni, na start nowego sezonu motocyklowego. Oprócz wspomnianych dwóch motocykli klas Naked (GSX-8S) oraz Adventure (V-Strom 800DE) rychle spodziewamy się również pięciu pozostałych tegorocznych nowości (3 skutery 125 cm3, nowa odsłona V-Stroma 1050 i 1050 DE). Gama Suzuki została tym samym uzupełniona, a ceny przy okazji tak dobraliśmy, żeby każdy mógł znaleźć motocykl w swoim budżecie! Zachęcamy, żeby odwiedzać punkty sprzedaży Suzuki Motor Poland (pełna lista https://suzuki.pl/moto/dealerzy).

Wracając do ostatniego punktu naszej prezentacyjnej podróży. Ambasadorzy marki Suzuki, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita, odwiedzili Tychy i znajdujący się tam salon Dos Toros. W planach była prezentacja z udziałem eksperta, Michała Brzozowskiego, na co dzień redaktora naczelnego portalu Motovoyager.net. Niestety, z powodu choroby nastąpiła zmiana prowadzącego. W Tychach o swoich wrażeniach z jazdy opowiadał w jego zastępstwie inny dziennikarz, redaktor naczelny serwisu jednoślad.pl Piotr Ganczarski. Obydwaj dziennikarze uczestniczyli w testach Suzuki V-Strom 800DE na Sardynii, więc podobnie jak wcześniej była to relacja z pierwszej ręki. Piotr i Michał, dosłownie za kilka dni, polecą do Francji, żeby sprawdzić jak prowadzi się „naked” GSX-8S. Do ich wrażeń na pewno wrócimy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.suzuki.pl lub na social media Suzuki.

18.07.2024

SUZUKI SPONSOREM GŁÓWNYM BETCLIC 1 LIGI

Suzuki Motor Poland zwiększa zakres partnerstwa z Betclic 1 Ligą. W sezonach 2024/2025 i 2025/2026 Suzuki będzie sponsorem głównym rozgrywek, rozszerzając współpracę zapoczątkowaną w lipcu 2022 r.

Dowiedz się więcej
10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

Dowiedz się więcej
08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej