Kontakt

AUTO BROKER

ul. Mełgiewska 10
20-209 Lublin
tel.: +48 81 746 13 71
fax.: +48 81 746 62 60

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Salon

Tel.: +48 81 746 13 71

Robert Pyszniak
Robert Pyszniak
Kierownik Salonu

robert.pyszniak@autobroker.pl

Telefon: +48 81 746 13 71

Telefon komórkowy: +48 504 243 860

Adam Pogoda
Adam Pogoda
Handlowiec

adam.pogoda@autobroker.pl

Telefon: +48 81 746 13 71

Telefon komórkowy: +48 603 502 662

Andrzej Szumski
Andrzej Szumski
Handlowiec

andrzej.szumski@autobroker.pl

Telefon: +48 81 746 13 71

Telefon komórkowy: +48 504 243 800

Serwis

Tomasz Stasiak
Tomasz Stasiak
Dyrektor ds. Technicznych

tomasz.stasiak@autobroker.pl

Telefon: +48 81 749 58 80

Telefon komórkowy: +48 509 960 544

Emil Olech
Emil Olech
Kierownik Serwisu

emil.olech@autobroker.pl

Telefon komórkowy: +48 509 960 307

Marek Janczak
Marek Janczak
Doradca Serwisowy

marek.janczak@autobroker.pl

Telefon: +48 81 749 58 87

Telefon komórkowy: +48 601 346 405

Andrzej Bosek
Andrzej Bosek
Doradca Serwisowy

andrzej.bosek@autobroker.pl

Telefon: +48 81 749 58 88

Michał Machul
Michał Machul
Doradca Serwisowy

michal.machul@autobroker.pl

Telefon: +48 81 749 58 87

Telefon komórkowy: +48 509 960 501

Części zamienne i akcesoria

Tel.: +48 81 749 58 85

Łukasz Daniel
Łukasz Daniel
Doradca ds. Części

lukasz.daniel@autobroker.pl

Telefon: +48 81 749 58 85

Telefon komórkowy: +48 504 243 724

Serwis Blacharasko - Lakierniczy

Tel.: +48 81 710 32 53

Mariola Olejnik
Mariola Olejnik
Doradca Serwisowy

mariola.olejnik@autobroker.pl

Telefon: +48 81 710 32 53

Telefon komórkowy: +48 504 244 001

Arkadiusz Szerzeniewski
Arkadiusz Szerzeniewski
Doradca Serwisowy

arkadiusz.szerzeniewski@autobroker.pl

Telefon: +48 81 710 32 53

Telefon komórkowy: +48 504 243 867

Mariusz Lisiowski
Mariusz Lisiowski
Doradca Serwisowy

mariusz.lisiowski@autobroker.pl

Telefon: +48 81 710 32 53

Telefon komórkowy: +48 504 243 865