Gwarancja Suzuki

Gwarancja

GWARANCJA SUZUKI

Suzuki Motor Corporation posiada swoje fabryki w różnych częściach świata i może się poszczycić ponad 100-letnim doświadczeniem w zakresie produkowania motocykli, samochodów, silników zaburtowych a także w zakresie technologii inżynieryjnej. Przy produkcji swoich wyrobów Suzuki używa wypróbowanych materiałów, nowoczesnej technologii oraz komputerowo sterowanego procesu wytwarzania; wszystko po to aby stworzyć produkty jak najłatwiejsze w użyciu oraz jak najbardziej przyjazne środowisku naturalnemu.

Każdy nowy model Suzuki przeszedł długą drogę, począwszy od wnikliwych badań obejmujących wymagania naszych Klientów, kończąc na testach wytrzymałościowych, po to aby jazda motocyklem Suzuki była dla Państwa satysfakcjonująca. Dzięki Autoryzowanym Sprzedawcom Suzuki oraz Autoryzowanym Stacjom Obsługi uzyskacie Państwo dostęp do Rodziny Suzuki, a także do wielu usług oferowanych przez sieć serwisów Suzuki.

Motocykle marki Suzuki (począwszy od roku modelowego 2021) objęte są 36 miesięczną gwarancją. Komfort podróżowania, zarówno na terenie Polski jak i Europy zwiększa również Program Suzuki Assistance oraz Program Suzuki Ecstar Assistance 3+.

Szczegóły opieki gwarancyjnej dla motocykli marki Suzuki zawarte są w Książce Gwarancyjnej.