06.06.2023

Gala boksu Suzuki Boxing Night atrakcją obchodów 100-lecia Polskiego Związku Bokserskiego

9 i 10 czerwca na Targach Kielce, w trakcie obchodów Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego, odbędą się II Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej oraz III Forum Boksu. 9 czerwca (piątek) największą atrakcją będzie 22. edycja gali bokserskiej Suzuki Boxing Night, która zacznie się o godz. 19.15. Wszystkie wydarzenia zorganizowano w ramach obchodów 100-lecia Związku Bokserskiego.

Podczas targów będzie można spotkać mistrzów boksu, a jednym z honorowych gości będzie Marian Kasprzyk, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Rzymie (1960) oraz mistrz olimpijski z Tokio (1964). Swoją obecność zapowiedzieli także inni gwiazdorzy ringu, m.in. Tomasz Adamek, Mariusz Wach, Krzysztof Głowacki, Dariusz Michalczewski, Krzysztof Włodarczyk „Diablo”, Krzysztof Głowacki czy Jerzy Rybicki. Zaplanowano także meeting „Kwadrans z mistrzem”, seminarium poświęcone historii polskiego boksu oraz walkę towarzyską pięściarzy na wózkach inwalidzkich. Pierwszy dzień targów zakończy Gala Suzuki Boxing Night, podczas której w walkach olimpijskich zmierzą się polscy reprezentanci z zawodnikami m.in. z Mołdawii i Armenii. Zapraszamy także na 4-rundową walkę zawodową Daniela "Jonasza" Adamca z Ukraińcem Bashevem. Bilety na Galę SBN będzie można kupić podczas targów w cenie 30 zł. Zapraszamy także do oglądania transmisji telewizyjnej w TVP Sport od godz. 19.15.

W sobotę, 10 czerwca, w ramach targów odbędzie się drugi „Kwadrans z Mistrzem”, spotkanie z olimpijczykami, mecz bokserski Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów, pokaz wyszkolenia żołnierzy z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego oraz przelot samolotów wojskowych. Zaplanowano również bicie rekordu Polski w zbiorowym treningu bokserskim.

Suzuki – Mecenas polskiego boksu, Sponsor Główny PZB oraz organizator gal bokserskich Suzuki Boxing Night, na stoisku w trakcie targów będzie eksponować odzież z lifestyle’owej kolekcji Suzuki Boxing. Z okazji obchodów 100-lecia przygotowano specjalne promocyjne ceny ubrań.

Wspólnie z PZB zapraszamy na wielkie święto boksu!

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej