14.03.2022

Wiosna za tydzień. Jak uniknąć kolejek w serwisach motocyklowych?

Wciąż za oknami mamy niskie temperatury i choć w prognozach może wciąż pojawić się śnieg, kalendarzowa wiosna nieuchronnie zbliża się wielkimi krokami. Za kilka dni, gdy tylko pogoda zacznie się stabilizować, na ulice wyjadą pierwsze jednoślady. Na pewno trzeba je odpowiednio przygotować do sezonu, a to – biorąc pod uwagę kalendarz - właściwie ostatni dzwonek, żeby uniknąć później kolejek w ASO.

W poprzednim miesiącu Suzuki rozpoczęło akcję „Wiosna w lutym”. Ze względu na duże zainteresowanie właśnie została przedłużona do końca marca. W jej ramach klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria oraz robociznę. „Wiosna w lutym” jest dedykowana nie tylko jednośladom (motocyklom czy skuterom) Suzuki. Mogą z niej skorzystać również posiadacze quadów japońskiej marki. Akcja dotyczy zarówno maszyn kupionych w sieci autoryzowanych dilerów, a także egzemplarzy pochodzących z importu prywatnego.

Do końca marca każdy, kto odwiedzi ASO i skorzysta z „Wiosny w lutym” może otrzymać 30-procentowy rabat na oryginalne części zamienne (*1), 15 procent rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki (*2) oraz drobny pamiątkowy upominek – breloczek w kształcie miniaturowej rękawicy bokserskiej z logo Suzuki Boxing (*3). Oprócz tego można przystąpić do Programu Suzuki-Ecstar Assistance (także dla pojazdów po podstawowym okresie gwarancji) lub Programu Serwisowego Suzuki, który zapewnia utrzymanie stałych rabatów na części i robociznę przez cały rok.

Warto pamiętać, że autoryzowany serwis Suzuki (w miarę możliwości i w obszarze swojego działania) może – właśnie z powodu niestabilnej w marcu pogody - odebrać wasz motocykl i dostarczyć go do serwisu własnym transportem. Szczegóły usługi „door to door” do ustalenia z wybranym ASO.

Szczegóły akcji w REGULAMINIE AKCJI PROMOCYJNEJ


Zapraszamy do serwisów Suzuki!


*1) nie dotyczy płynów eksploatacyjnych, zestawów napędowych i klocków hamulcowych

*2) nie dotyczy akcesoriów objętych stałą promocją oraz pakietów akcesoriów

*3) szczegóły w regulaminie

21.09.2023

Specjalna edycja SUV-a Suzuki na 35-lecie modelu Vitara

Suzuki Motor Poland do oferty krajowych salonów wprowadza nowe samochody ze specjalnej odmiany Vitara 35th Anniversary Special Edition.

Dowiedz się więcej
18.09.2023

Na gali Suzuki Boxing Night w Kolnie Polacy pokonali liderów Bundesligi 18:2

Ostatnia gala boksu Suzuki Boxing Night w Kolnie była okazją do konfrontacji kadry polskich pięściarek i pięściarzy z liderem bokserskiej Bundesligi, klubem BC Traktor Schwerin.

Dowiedz się więcej
13.09.2023

Pierwszy sezon Suzuki Marine Academy na finiszu

W najbliższy weekend kończy się tegoroczna Suzuki Marine Academy.

Dowiedz się więcej
12.09.2023

Suzuki Boxing Night wraca do ringu po wakacyjnej przerwie

W piątek 15 września o godz. 20.00 w hali sportowej w Kolnie przy ulicy Wincentego Witosa 17 odbędzie się 23 gala boksu Suzuki Boxing Night. Pięściarki i pięściarze reprezentujący Polskę będą walczyć z mistrzami Niemiec. Podczas imprezy odbędą się dwa pojedynki kobiet oraz osiem pojedynków mężczyzn w ramach boksu olimpijskiego. Transmisja z gali Suzuki Boxing Night w TVP Sport od godz. 20.00

Dowiedz się więcej