Zamów ofertę Umów się na jazdę testową

Motocykl dopasowany do potrzeb i wymagań

Nowy model to logiczna kontynuacja modelu Suzuki V-STROM 800DE, który został zaprezentowany przed rokiem. V-STROM 800 z dumą kontynuuje tradycję motocykli klasy adventure, którą w 2002 roku zapoczątkował Suzuki V-Strom 1000.

Kolory

Rok modelowy 2024

maszyna z segmentu adventure

V-Strom – na co dzień

V-STROM 800 reprezentuje nową kategorię w klasie maszyn adventure średniej wielkości. Podczas gdy Suzuki V-STROM 800DE znakomicie spisuje się podczas jazdy z dala od utartych szlaków (żwir, szutry), nowy V-STROM 800 kusi motocyklistów lubiących dalekie podróże, wybierających trasy prowadzące zarówno autostradami jak i bocznymi drogami. Również codzienne przejazdy przez miasto, na przykład do pracy, staną się z nowym V-STROM 800 jeszcze przyjemniejsze.

Dowiedz się więcej

All road merge

Nowy motocykl został zaprojektowany zgodnie z ideą „All Roads Merge”, czyli – w wolnym tłumaczeniu – „Łączy wszystkie drogi”. V-STROM 800 to maszyna segmentu adventure, stworzona jako uniwersalny motocykl, który doskonale sprawdzi się na każdej drodze, jednocześnie zapewniając właścicielowi poczucie nieskrępowanej wolności i radości z jazdy.

Nowy model znakomicie wykorzystuje zalety nowego dwucylindrowego silnika zaprojektowanego specjalne na potrzeby modelu V-STROM 800.

Bez względu jak daleko jest cel podróży

V-STROM 800 napędza rzędowy silnik Suzuki o pojemności 776 cm3, z rozrządem DOHC (z dwoma wałkami umieszczonymi w głowicy), 4 zaworami na cylinder. Do tego wytrzymała stalowa rama i zawieszenie dostrojone zgodnie z wymaganiami użytkowników tej klasy motocykli. Wszystko to po to, by zagwarantować niezwykłą stabilność podczas szybkiej jazdy na długich prostych i znakomite prowadzenie na drogach pełnych zakrętów. Użytkownicy V-Suzuki STROM 800 szybko docenią możliwość wygodnego podróżowania, niezależnie od tego, jak daleko za horyzontem znajduje się cel ich podróży.

Serce, czyli silnik

Jednostka napędowa musi zapewniać duży moment obrotowy i wysoką moc, i jednocześnie motocykl powinien wyróżniać się płynną i łatwą do kontrolowania reakcją na ruch przepustnicy. Ogólnie rzecz biorąc Suzuki umożliwia dobrą zabawę, nawet jeśli motocykl zostanie obciążony pasażerem i bagażami. Suzuki napędza rzędowy, dwucylindrowy silnik DOHC o pojemności 776 cm3 i z 4 zaworami na cylinder, o niezwykle kompaktowych rozmiarach. Dzięki temu udało się zoptymalizować rozkład masy i geometrię motocykla. Jego niewielkie rozmiary pozwoliły uzyskać optymalną pozycję za kierownicą

Podwozie na wiele dróg

Elementy wyposażenia

wielofunkcyjny wyświetlacz TFT LCD
oświetlenie LED
wygodne i komfortowe siedzisko
zbiornik paliwa o dużej pojemności

Zastosowane technologie

Układ kontroli trakcji Suzuki STCS

Ogranicza ryzyko uślizgu tylnego koła podczas przyspieszania. Ułatwia kontrolę nad motocyklem, niezależnie od tego, czy motocyklista jedzie sam, z pasażerem, czy motocykl jest obciążony. STCS nie tylko zmniejsza poziom stresu i zmęczenia, ale daje motocykliście większą kontrolę nad maszyną i pewność (bez względu od poziomu doświadczenia).

Ride-by-wire

Elektroniczny układ sterowania przepustnicami Suzuki wykorzystuje moduł ECM i umożliwia dokładniejszą kontrolę ich otwarcia w zależności od wybranej charakterystyki pracy silnika. Dzięki temu sterownie pracą jednostki jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Motocykliści o mniejszym doświadczeniu docenią możliwość zmiany charakterystyki i dopasowania jej do własnych umiejętności. Zmiana wymaga jedynie użycia przejrzystego menu (procedura realizowana za pomocą przycisków umieszczonych z lewej strony kierownicy). Ten system jest prostszy i bardziej precyzyjny niż tradycyjne rozwiązania mechaniczne oraz eliminuje konieczność zastosowania podatnych na uszkodzenia linek.

quickshifter

Dwukierunkowy system zmiany biegów (quickshifter) umożliwia szybką zmianę przełożenia (na wyższy lub niższy bieg) bez konieczności używania dźwigni sprzęgła. System ten należy do wyposażenia standardowego i spełnia swoje zadanie tylko podczas jazdy. Quickshifter umożliwia szybką jazdę w sportowym stylu, ale również zwiększa precyzję zmiany biegów i zmniejsza zmęczenie podczas długich podróży.

Układ przeciwblokujący ABS

Zapewnia pewny proces hamowania, zapobiegając blokowaniu kół, nawet podczas gwałtownego/awaryjnego hamowania. System monitoruje prędkości obrotowe obu kół i na tej podstawie dobiera siłę hamowania, gwarantując brak utraty przyczepności. System ma dwa tryby pracy. Mode 1 zapewnia minimalny wpływ na proces hamowania. Natomiast tryb Mode 2 wkracza do akcji zdecydowanie szybciej.

Specyfikacja techniczna

Długość całkowita: 2255 mm
Wysokość całkowita: 1355 mm
Prześwit: 185 mm
Masa w stanie gotowym do jazdy: 223 kg
Średnica x skok tłoka: 84 mm x 70 mm
Stopień sprężenia: 12,8 : 1
Rozrusznik: elektryczny
Pojemność układu smarowania: 3.9 l
Maksymalny moment obrotowy: 78 Nm przy 6800 obr./min
Zawieszenie tylne: pojedynczy element resorująco-tłumiący
Hamulec przedni: podwójny, tarczowy 310 mm
Opona przednia: 110/80R19M/C 59V
Układ zapłonowy: elektroniczny (tranzystorowy)
Zużycie paliwa: 22.7 km/L (4.4L/100km) w WMTC
Maksymalna moc: 84 KM/ 62 kW przy 8500 obr./min.
Szerokość całkowita: 905 mm
Rozstaw osi: 1515 mm
Wysokość siedziska: 825 mm
Typ silnika: 4 suwowy, 2 cylindrowy, chłodzony cieczą, DOHC
Pojemność silnika: 776 cm3
Układ paliwowy: wtrysk benzyny
System smarowania: mokra miska olejowa
Układ chłodzenia: Chłodzony cieczą
Zawieszenie przednie: widelec upside-down Showa
Skrzynia biegów: 6 stopniowa
Hamulec tylny: podwójny, tarczowy 260 mm
Opona tylna: 150/70R17M/C 69V
Pojemność zbiornika paliwa: 20L
Emisja CO2: 104 g/km
Katalog akcesoriów Porównaj z V-strom 800de

Cennik

Rok modelowy 2024
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 800 48 900

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu Cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę
Umów się na jazdę testową

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Wybierz miejscowość i znajdź najbliższego dealera

2
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować


Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. Rozwiń

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10 (tel. 22 329 41 00) 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł („SMP”).

W przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach marketingowych przez SMP i/lub Dealera, administratorem Państwa danych w tym zakresie będzie podmiot, któremu wyrazili Państwo zgodę.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymania zamówionej oferty („Oferta”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celach:

  • przygotowania i przesłania Oferty,
  • dalszego kontaktu związanego z Ofertą.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SMP w celu:

  • przygotowania i przesłania Oferty z wykorzystaniem strony internetowej i systemów informatycznych SMP,
  • nadzoru nad procesem przygotowania i przesyłania Oferty zgodnie ze standardami marki Suzuki.

Ponadto Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez SMP i/lub Dealera w celach marketingowych (jeżeli udzielono zgody lub jeżeli podstawą prawną przetwarzania są dozwolone, prawnie uzasadnione interesy administratora danych osobowych – art. 6 ust. 1 lit f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”).

Przez marketing rozumie się proces planowania i realizacji koncepcji, ustalania ceny, promocji i dystrybucji idei, dóbr i usług w celu dokonania wymiany mającej służyć osiągnięciu celów organizacji i jednostek [Ph. Kotler: Marketing. Podręcznik europejski, PWE, Warszawa 2006]. W opisywanym przypadku marketing dotyczy powyższych działań w zakresie produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki, w tym działań związanych z przesyłaniem materiałów handlowych/promocyjnych oraz z badaniem satysfakcji klienta.

Państwa dane osobowe będą przechowywane jedynie przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania danych, w szczególności przygotowania i przesłania Oferty oraz prowadzenia korespondencji z nią związanej. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub zaprzestania działalności, której zgoda dotyczy. Następnie Państwa dane będą przechowywane przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa, w tym przepisami podatkowymi oraz przepisami dotyczącymi odpowiedzialności cywilnej z tytułu Oferty.

Odbiorcami Państwa danych mogą być zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia produktów Suzuki, dostawcy usług IT, call center) w zakresie w jakim jest to niezbędne do przygotowania i przesłania Oferty, prowadzenia związanej z nią korespondencji, a także obsługi informatycznej procesów przesyłania i przechowywania Państwa danych.

W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe, w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP mogą Państwo wysłać wiadomość w powyższych celach na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl.

W zależności od sytuacji, podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b) lub f) RODO.

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych.


Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach:

Wszystkich poniższych. Prosimy pamiętać, że macie Państwo prawo w każdym czasie cofnąć udzielone zgody.

W przypadku Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

W przypadku wybranego przeze mnie dealera wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.


Pole obowiązkowe.