Zamów ofertę Umów się na jazdę testową

V-Strom 1050 DE

MISTRZ PRZYGODY

Suzuki V-Strom 1050DE ma wytrzymałą konstrukcję, jest jednak przy tym zwinny i poręczny. Ten motocykl jest zawsze gotowy, aby zabrać was dokąd zechcecie! Nowy V-Strom 1050 DE jest niczym przepustka do świata, w którym to wy sami wyznaczacie granice. Chcesz poczuć radość zwiedzania bez trosk, bez względu jak daleko jest cel? Poczujcie swobodę z nowym Suzuki V-Strom 1050 DE, który zbudowano, aby pokonywać długie dystanse i wygodnie dotrzeć prawie na koniec świata. 1050 DE to gwarancja, że trasy, w które wyruszycie, zawsze będą najbardziej ekscytujące.

WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ

WERSJA TRAVEL PACK

V-Strom 1050DE jest wyposażony w grzane manetki, zamki kufrów, aluminiowe kufry boczne wraz ze stelażami (dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej lub czarnej) oraz duży tankbag wraz z pierścieniem mocującym. Pakiet przydaje się na dłuższych dystansach, ale też sprawdzi się podczas jazdy przy gorszych warunkach pogodowych. Dodatkowe elementy zostały precyzyjnie zaprojektowane, nie wpływają na pewność prowadzenia czy stabilność motocykla.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA WERSJI TRAVEL PACK

Grzane manetki
Duży tankbag
Kufry boczne z aluminium

WERSJA CITY PACK

V-Strom 1050DE w wersji City Pack otrzymuje stelaż wraz z kufrem centralnym (z tworzywa, o pojemności 56 l) oraz pierścień do mocowania wraz z małym tzw. tankbagiem. Pakiet stworzony z myślą o użytkowaniu w mieście.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA WERSJI CITY PACK

Kufer centralny
Tankbag

WYPOSAŻ SWOJĄ WERSJĘ W KORZYSTNY PAKIET

PROTECTION PACK

V-Strom 1050DE Protection jest wyposażony w wysoką szybę z regulacją, zbiornik paliwa z okleiną zabezpieczającą, tankpad oraz aluminiową osłonę łańcucha. Pakiet dla użytkowników, którzy pragną jeszcze lepszej ochrony oraz doceniają komfort w trakcie jazdy.

PROTECTION PACK

Szyba z regulacją
Wysoka szyba czołowa
Zbiornik paliwa z oklejeniem
Aluminiowa osłona łańcucha

Specyfikacja techniczna

Moc maksymalna 107 KM przy 8500 obr./min
Maksymalny moment obrotowy 100 Nm przy 6 tys. obr./min
Moc silnika 79kW / 107KM
Długość całkowita 2390 mm
Szerokość całkowita 960 mm
Wysokość całkowita 1505 mm
Rozstaw osi 1595 mm
Prześwit 190 mm
Wysokość siedziska 880 mm
Masa własna 252 kg
Typ silnika czterosuwowy, chłodzony cieczą, DOHC, 90° V-twin
Średnica i skok tłoka 100/66 mm
Pojemność silnika 1037 cm³
Stopień sprężania 11,5:1
Zasilanie w paliwo wtrysk paliwa
Rozrusznik elektryczny
System smarowania mokra miska olejowa
Skrzynia biegów 6-biegowa o stałym zazębieniu
Zawieszenie - przód odwrócony widelec upside-down, sprężyny śrubowe, tłumienie olejowe
Zawieszenie - tył sprężyna śrubowa, tłumienie olejowe
Kąt główki ramy / wyprzedzenie 27°30' - 126 mm
Hamulce - przód tarczowe, podwójne
Hamulce - tył tarczowe
Opona przednia 90/90-21M/C 54H dętkowa
Opona tylna 150/70R17M/C 69H bezdętkowa
Zapłon elektroniczny
Pojemność zbiornika paliwa 20 l
norma Euro Euro 5
emisja spalin (g/km) (WMTC) 120 g/km
zużycie paliwa (l /100 km) (WMTC) 5,2 l/100 km wg WMTC
Suzuki Drive Mode Selector (S-DMS) 3 mapy (A, B, C)
Suzuki Traction Control System (STCS) 3 ustawienia + wyłączenie + tryb "G"
QuickShifter tak
Moc silnika 79kW / 107KM
Katalog akcesoriów

Cennik

Rok modelowy 2024
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 1050DE City Pack 75 900
V-Strom 1050DE Travel Pack Black 81 200
V-Strom 1050DE Travel Pack Silver 81 200
Rok modelowy 2023
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 1050DE City Pack 67 900
V-Strom 1050DE Travel Pack Black 73 200
V-Strom 1050DE Travel Pack Silver 73 200
Opcje dodatkowe Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 1050DE Protection Pack 1 400
V-Strom 1050DE Aluminiowy kufer centralny (czarny) 3 000
V-Strom 1050DE Aluminiowy kufer centralny (srebrny) 3 000

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu Cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę
Umów się na jazdę testową

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Wybierz miejscowość i znajdź najbliższego dealera

2
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować


Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. Rozwiń

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10 (tel. 22 329 41 00) 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł („SMP”).

W przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach marketingowych przez SMP i/lub Dealera, administratorem Państwa danych w tym zakresie będzie podmiot, któremu wyrazili Państwo zgodę.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymania zamówionej oferty („Oferta”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celach:

  • przygotowania i przesłania Oferty,
  • dalszego kontaktu związanego z Ofertą.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SMP w celu:

  • przygotowania i przesłania Oferty z wykorzystaniem strony internetowej i systemów informatycznych SMP,
  • nadzoru nad procesem przygotowania i przesyłania Oferty zgodnie ze standardami marki Suzuki.

Ponadto Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez SMP i/lub Dealera w celach marketingowych (jeżeli udzielono zgody lub jeżeli podstawą prawną przetwarzania są dozwolone, prawnie uzasadnione interesy administratora danych osobowych – art. 6 ust. 1 lit f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”).

Przez marketing rozumie się proces planowania i realizacji koncepcji, ustalania ceny, promocji i dystrybucji idei, dóbr i usług w celu dokonania wymiany mającej służyć osiągnięciu celów organizacji i jednostek [Ph. Kotler: Marketing. Podręcznik europejski, PWE, Warszawa 2006]. W opisywanym przypadku marketing dotyczy powyższych działań w zakresie produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki, w tym działań związanych z przesyłaniem materiałów handlowych/promocyjnych oraz z badaniem satysfakcji klienta.

Państwa dane osobowe będą przechowywane jedynie przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania danych, w szczególności przygotowania i przesłania Oferty oraz prowadzenia korespondencji z nią związanej. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub zaprzestania działalności, której zgoda dotyczy. Następnie Państwa dane będą przechowywane przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa, w tym przepisami podatkowymi oraz przepisami dotyczącymi odpowiedzialności cywilnej z tytułu Oferty.

Odbiorcami Państwa danych mogą być zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia produktów Suzuki, dostawcy usług IT, call center) w zakresie w jakim jest to niezbędne do przygotowania i przesłania Oferty, prowadzenia związanej z nią korespondencji, a także obsługi informatycznej procesów przesyłania i przechowywania Państwa danych.

W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe, w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP mogą Państwo wysłać wiadomość w powyższych celach na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl.

W zależności od sytuacji, podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b) lub f) RODO.

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych.


Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach:

Wszystkich poniższych. Prosimy pamiętać, że macie Państwo prawo w każdym czasie cofnąć udzielone zgody.

W przypadku Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

W przypadku wybranego przeze mnie dealera wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.


Pole obowiązkowe.