Zamów ofertę Umów się na jazdę testową

V-Strom 1050 DE

MISTRZ PRZYGODY

Ma wytrzymałą konstrukcję, jest jednak przy tym zwinny i poręczny. Ten motocykl jest zawsze gotowy, aby zabrać was dokąd zechcecie! Nowy V-Strom 1050 DE jest niczym przepustka do świata, w którym to wy sami wyznaczacie granice. Chcesz poczuć radość beztroskiego zwiedzania, bez względu jak daleko jest cel? Poczujcie swobodę z nowym Suzuki V-Strom 1050 DE, który zbudowano, aby pokonywać długie dystanse i wygodnie dotrzeć choćby na koniec świata. V-Strom 1050 DE gwarantuje przygodę, a trasy, w które wyruszycie, zawsze będą najbardziej ekscytujące.

KOLORY

Rok modelowy 2023/2024

V-STROM 1050 DE. MISTRZ PRZYGODY

CHOĆBY NA KONIEC ŚWIATA

Solo lub w parze. Z bagażem nawet na dłuższą wyprawę. V-Strom 1050 DE jest do jazdy w lekkim terenie, choć oczywiście sprawdzi się również na co dzień. Wygodny, mocny, wielozadaniowy. Taki jest najnowszy motocykl Suzuki. Sprawdzony w off-roadzie.

DWIE DEKADY V-STROMA

DNA SUZUKI WPISANY W DESIGN

W 1988 roku Suzuki zaprezentowało model DR-Z800, który został przetestowany w legendarnie trudnym rajdzie Paryż-Dakar! DR-Z800 miał wyjątkową sylwetkę, w której dominował przedni błotnik – od ponad 30 lat to jest znak rozpoznawczy „projektowego DNA” stylistów z Japonii. DR-Z był kompaktowy, lekki i zarazem wytrzymały. Nowy V-Strom 1050 DE pozostaje wierny swojemu protoplaście ze świata rajdów.

PONADCZASOWY STYL

Popularna seria motocykli Suzuki zadebiutowała dokładnie przed 20 laty. Teraz na rynek trafia kolejna ewolucja V-Stroma, która jest na wskroś nowoczesną interpretacją Suzuki DR-Z. Dzięki prostszym i ostrzejszym liniom motocykl zyskał bardziej agresywny a zarazem wyrafinowany wygląd.

The Master of Adventure

NOWY V-STROM 1050 DE

Kompaktowe, lekkie podwozie motocykla V-Strom 1050 DE zaprojektowano, aby zmaksymalizować komfort, funkcjonalność oraz przyjemność z jazdy. Nowa konstrukcja sprzyja łatwej obsłudze, ale też pozwala zapanować nad maszyną niezależnie od tego, czy jeździsz po asfalcie, pokonujesz polne drogi lub terenowe szlaki. Wynikiem pracy zespołu konstrukcyjnego inżynierów z Japonii jest naprawdę solidne podwozie wszechstronnego motocykla turystycznego.

* Motocykl wyposażony w akcesoria dodatkowe.

Zawieszenie i rama

SOLIDNA RAMA Z ALUMINIUM
ZOPTYMALIZOWANE ZAWIESZENIE
Skuteczny układ hamulcowy

The Master of Adventure

NOWY V-STROM 1050 DE

Nowy V-Strom 1050 DE został wyposażony w szereg udogodnień zapewniających pełną kontrolę i komfort – od wygodnej kanapy po szybę przednią.

* Motocykl wyposażony w akcesoria dodatkowe.

KOMFORT W DALEKICH PODRÓŻACH

SZYBA Z PRZODU
WYGODNIE ZA KIEROWNICĄ
Koła z oponami dunlop trailmax mixtour
Silnik i układ napędowy

SUZUKI INTELLIGENT RIDE SYSTEM (S.I.R.S)

Inteligentny system wspomagający kierowcę w prowadzeniu i podczas hamowania. Gwarantuje wygodę, poprawia bezpieczeństwo w podróży oraz codziennej eksploatacji.

Sześcioosiowy IMU
DWUKIERUNKOWY QUICKSHIFTER
SUZUKI TRACTION CONTROL (STCS)
SUZUKI MOTION TRACK BRAKE SYSTEM (MTBS)
Tempomat
Tryb G-Gravel (szuter)
Tryb wyłączania ABS w tylnym kole
SUZUKI DRIVE MODE SELECTOR
HILL HOLD CONTROL SYSTEM
LOAD DEPENDENT CONTROL SYSTEM
SLOPE DEPENDENT CONTROL SYSTEM
RIDE-BY-WIRE ELECTRONIC THROTTLE SYSTEM
SUZUKI EASY START SYSTEM
LOW RPM ASSIST SYSTEM

NOWY WYŚWIETLACZ LCD, ERGONOMIA I PRZYDATNE WYPOSAŻENIE

NOWY WYŚWIETLACZ LCD
Intuicyjne, ergonomiczne przełączniki
Gniazdo USB i 12V
Nowoczesne oświetlenie LED

Specyfikacja techniczna

Moc maksymalna 107 KM przy 8500 obr./min
Maksymalny moment obrotowy 100 Nm przy 6 tys. obr./min
Moc silnika 79kW / 107KM
Długość całkowita 2390 mm
Szerokość całkowita 960 mm
Wysokość całkowita 1505 mm
Rozstaw osi 1595 mm
Prześwit 190 mm
Wysokość siedziska 880 mm
Masa własna 252 kg
Typ silnika czterosuwowy, chłodzony cieczą, DOHC, 90° V-twin
Średnica i skok tłoka 100/66 mm
Pojemność silnika 1037 cm³
Stopień sprężania 11,5:1
Zasilanie w paliwo wtrysk paliwa
Rozrusznik elektryczny
System smarowania mokra miska olejowa
Skrzynia biegów 6-biegowa o stałym zazębieniu
Zawieszenie - przód odwrócony widelec upside-down, sprężyny śrubowe, tłumienie olejowe
Zawieszenie - tył sprężyna śrubowa, tłumienie olejowe
Kąt główki ramy / wyprzedzenie 27°30' - 126 mm
Hamulce - przód tarczowe, podwójne
Hamulce - tył tarczowe
Opona przednia 90/90-21M/C 54H dętkowa
Opona tylna 150/70R17M/C 69H bezdętkowa
Zapłon elektroniczny
Pojemność zbiornika paliwa 20 l
norma Euro Euro 5
emisja spalin (g/km) (WMTC) 120 g/km
zużycie paliwa (l /100 km) (WMTC) 5,2 l/100 km wg WMTC
Suzuki Drive Mode Selector (S-DMS) 3 mapy (A, B, C)
Suzuki Traction Control System (STCS) 3 ustawienia + wyłączenie + tryb "G"
QuickShifter tak
Katalog akcesoriów

Cennik

Rok modelowy 2024
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 1050 DE 72 900
Rok modelowy 2023
Rok produkcji:
ModelCena poprzednia*
(PLN, brutto)
Cena promocyjna
(PLN, brutto)
Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 1050 DE65 90064 900 72 900

*Promocja obowiązuje od 17.07.2024 do 31.07.2024. Cena poprzednia to najniższa cena w okresie 30 dni przed tą obniżką.

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu Cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę
Umów się na jazdę testową

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Wybierz miejscowość i znajdź najbliższego dealera

2
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować


Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. Rozwiń

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10 (tel. 22 329 41 00) 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł („SMP”).

W przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach marketingowych przez SMP i/lub Dealera, administratorem Państwa danych w tym zakresie będzie podmiot, któremu wyrazili Państwo zgodę.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymania zamówionej oferty („Oferta”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celach:

  • przygotowania i przesłania Oferty,
  • dalszego kontaktu związanego z Ofertą.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SMP w celu:

  • przygotowania i przesłania Oferty z wykorzystaniem strony internetowej i systemów informatycznych SMP,
  • nadzoru nad procesem przygotowania i przesyłania Oferty zgodnie ze standardami marki Suzuki.

Ponadto Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez SMP i/lub Dealera w celach marketingowych (jeżeli udzielono zgody lub jeżeli podstawą prawną przetwarzania są dozwolone, prawnie uzasadnione interesy administratora danych osobowych – art. 6 ust. 1 lit f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”).

Przez marketing rozumie się proces planowania i realizacji koncepcji, ustalania ceny, promocji i dystrybucji idei, dóbr i usług w celu dokonania wymiany mającej służyć osiągnięciu celów organizacji i jednostek [Ph. Kotler: Marketing. Podręcznik europejski, PWE, Warszawa 2006]. W opisywanym przypadku marketing dotyczy powyższych działań w zakresie produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki, w tym działań związanych z przesyłaniem materiałów handlowych/promocyjnych oraz z badaniem satysfakcji klienta.

Państwa dane osobowe będą przechowywane jedynie przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania danych, w szczególności przygotowania i przesłania Oferty oraz prowadzenia korespondencji z nią związanej. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub zaprzestania działalności, której zgoda dotyczy. Następnie Państwa dane będą przechowywane przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa, w tym przepisami podatkowymi oraz przepisami dotyczącymi odpowiedzialności cywilnej z tytułu Oferty.

Odbiorcami Państwa danych mogą być zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia produktów Suzuki, dostawcy usług IT, call center) w zakresie w jakim jest to niezbędne do przygotowania i przesłania Oferty, prowadzenia związanej z nią korespondencji, a także obsługi informatycznej procesów przesyłania i przechowywania Państwa danych.

W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe, w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP mogą Państwo wysłać wiadomość w powyższych celach na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl.

W zależności od sytuacji, podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b) lub f) RODO.

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych.


Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach:

Wszystkich poniższych. Prosimy pamiętać, że macie Państwo prawo w każdym czasie cofnąć udzielone zgody.

W przypadku Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

W przypadku wybranego przeze mnie dealera wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.


Pole obowiązkowe.